§ Müük / 6. sept 2026 / Tallinn

Valdeku tn 116, Männiku

🏡 2-toaline korter Nõmmel - vaated pargile - roheline ümbrus ja suurepärane asukoht! 🌳 Roheline ja rahulik elukeskkond 🏙️ Vaade pargile. 🏠 Reno...

Otse omanikultMüükAktiivne
Hind120 000 €2547,8 € / m²Võta müüjaga ühendust lisainfo või vaatamise jaoks.
§ 01 - Põhiandmed

Põhiandmed

Andmed omanikult
Pind47.1 m²
Toad2
TüüpKorter
Igakuised kulud70 EUR
Magamistoad1
Vannitoad1
§ 02 - Kirjeldus

Kirjeldus

Kuulutuse tekst

🏡 2-toaline korter Nõmmel - vaated pargile - roheline ümbrus ja suurepärane asukoht! 🌳 Roheline ja rahulik elukeskkond 🏙️ Vaade pargile. 🏠 Reno...

🏡 2-toaline korter Nõmmel - vaated pargile - roheline ümbrus ja suurepärane asukoht!

🌳 Roheline ja rahulik elukeskkond

🏙️ Vaade pargile.

🏠 Renoveerimisele minev kortermaja

🛍️ Järve keskus, Kurna keskus, Rimi, Lidl ja restoranid vaid minutite kaugusel.

🚗 Tasuta parkimine maja ees ja ümber.

💰 Mõistlikud kommunaalkulud

🚆 Valdeku rongijaam jalutuskäigu kaugusel.

🚌 Maja lähedusest väljuvad bussid 33,5,57,32, 117A.

💪 Spordikeskused, terviserajad ja välijõusaal lähedal.

📈 Suurepärane võimalus nii koduks kui investeeringuks

Rõdu sisehoovi pooleLäbi maja planeering: Hommikupäike elutoas ja rõdul, lõunapäike magamistoas.Ühistranspordiga hea ligipääs kesklinna ja ka teistesse linnaosadesse. Hea ühendus Tallinna ringteega, mistõttu saab autoga kiiresti linnast välja ummikuid läbimata
§ 03 - Maja ja objekt

Maja ja objekti andmed

Objekti faktid
Tehing
Müük
Tüüp
Korter
Hind
120 000 €
Staatus
Aktiivne
Pind
47.1 m²
Toad
2
Tüüp
Korter
Igakuised kulud
70 EUR
Magamistoad
1
Vannitoad
1
Korrus
5/5
Ehitusaasta
1988
Küte
Keskküte
Energiaklass
D
Konstruktsioon
Paneelmaja
Omandivorm
Korteriomand
§ 04 - Asukoht

Aadress ja kaart

Tallinn
Valdeku tn 116, Männiku, Tallinn
Pind47.1
Toad2
Hind2547,8 € / m²
KaartMänniku